Video Konferans Çözümü Nasıl Seçilir?

İş hayatınızı kolaylaştırmak, hızlı iletişim kurmak ve iş dinamiklerinizi güncellemek için…

İlk kez 1960’lı yıllarda ortaya çıkan ve başlangıçta oldukça yüksek maliyetli servisler ve aksesuarlar ile gerçekleştirilebilen video konferans çözümleri bugün iş dünyasının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Hemen hemen her marka bugün kendilerine ait bir video konferans çözümü bulundurmaktadır. Ancak doğru aksesuarların veya uygulamaların kullanılmaması sebebiyle belirli problemler de beraberinde yaşamaktadır.

Biz de bu sebeple doğru video konferans çözümünü keşfetmeniz için merak edebileceğiniz sorulara cevap verebileceğimiz bir içerik oluşturduk. İşte doğru video konferans çözümü seçimi için kendimize sormamız gereken sorular ve cevapları!

Video Konferans Hizmeti Nedir?

Video konferans hizmetleri, birden fazla kişi ile görüntülü ve sesli iletişim kurmanıza yardımcı olan çözümler sunar. Doğru aksesuarlar ve uygulamalar ile bir telefon görüşmesinin yanı sıra görüştüğünüz kişileri görmenizi, aynı odadaymış gibi duymanızı ve çok daha gerçekçi bir iletişim deneyimi yaşamanızı sağlar. Video konferans hizmetlerine internete bağlı bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere birçok cihaz üzerinden erişilebilirsiniz.

Ofiste Video Konferans Hizmeti
Nasıl Sağlanır?

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre, çalışanlarınızın evlerini ya da ofisinizi toplantı ya da konferans salonuna dönüştürmeniz mümkün. Şirketinizin iletişim ihtiyaçları doğrultusunda kullanacağınız uygulamalara ek olarak, doğru görüntü ve ses sistemleri ile video konferans deneyiminizi kurgulayabilir, şirketinizin iletişim kültürünü güçlendirebilirsiniz.

Eğer video konferans hizmetlerinden faydalanıyor ve kullandığınız servisler ile mutlu değilseniz, “Mevcut çözümlerinizden memnun değil misiniz?” içeriğimizi inceleyebilir, uzman kadromuz ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı video konferans ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.

Video Konferans Hizmetlerinin
Avantajları Nelerdir?

Video konferans hizmetlerinin en büyük avantajı, siz nerede olursanız olun, iletişim deneyimi kalitesini güçlendirmek, çalışanlarınız, müşterileriniz veya iş ortaklarınız ile yaşayabileceğiniz iletişimsizlik sebepli problemlerin önüne geçebilmektir.

Ayrıca video konferans çözümlerinden faydalanarak çalışanlarınızın zamanını ulaşım ve seyahat gibi durumlar ile tüketmelerinin önüne geçerek hem onlara daha fazla zaman kazandırırsınız, hem de ek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Video konferans avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için “Avantajlarımız” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Video konferans Aksesuarı Seçimi
Nasıl Yapılır?

Şirketlerin uzaktan çalışma süreleri arttıkça, iletişim deneyimine de yatırım yapması büyük önem taşıyor. Bugün şirketlerin neredeyse hepsi mevcut işlerini dijital konferans platformları üzerinden sunuyor, değerlendiriyor ve görüşmelerinde farklı video konferans cihazları kullanıyor. Bu deneyimi doğru cihaz ve uygulamalarla sunan markalar ise sektörlerinde fark yaratır hale geliyor.

Doğru aksesuarlar ile hızlı, kesintisiz ve yüksek kaliteli bir konferans deneyimi sunmak için “Video konferans çözümünüzü profesyonel aksesuarlarla zenginleştirin” içeriğini inceleyebilir, konferans çözümleriyle uyumlu, ergonomik, performanslı ses ve görüntü aksesuarlarını keşfedebilirsiniz.”

Evlerde en çok tercih edilen video konferans aksesuarları:

TLC-200 & YVC-200

Telycam TLC-200 ile görüşmelerinizi kristal netliğinde gerçekleştirebilir, USB 2.0 veya 3.0 ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda bağlanarak aynı ortamda birden fazla katılımcının olduğu profesyonel bir konferans deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yamaha YVC-200 ile birden fazla kişi aynı anda konuşsa bile ses kesintisi olmadan çift yönlü konuşmalarınıza yüksek kalite ile sürdürebilirsiniz. Yüksek kaliteli hoparlörü ve geniş ses bandı (Fs 32 Khz) ile Yamaha YCV-200, yüksek kaliteli konferans deneyimi sunuyor.

Markalarımız

Markalarımız

Size daha fazla yardımcı olmamızı ister misiniz?