Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!


KOBİ'ler için Video Konferans Çözümleri

KOBİ dünyası bugün görüntülü iletişimin ayrıcalıkları ile dönüşüyor!

VidyoConnect ile KOBİ’ler zaman ve mekandan bağımsız çalışma ayrıcalığı ile müşterileri ile bir araya geliyor. Görüntülü görüşmeler, toplantılar, uzakan eğitimler ve daha birçok alanda video konferans uygulamalarından faydalanıyor ve verimliliklerini arttırıyorlar.

 

Peki, bir KOBİ olarak evden çalışma deneyiminizi güçlendirmek için ne yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Sektörel video konferans çözümlerimizi

keşfedin!

Birçok sektör özelinde video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.