Neden Vidyokonferans.com?

Vidyokonferans.com Hizmet ve Ürünleri ile Toplantı Odalarınızı Verimlilik Noktaları Haline Getirin

Görüntülü Konferans Teknolojilerinin Vadettikleri

Vidyokonferans.com Hizmet ve Ürünleri ile Toplantı Odalarınızı Verimlilik Noktaları Haline Getirin

Görüntülü Konferans Teknolojilerinin Vadettikleri

Görüntülü konferans sistemleri, yeni nesil çalışma koşullarına uyum sağlayan son teknoloji bir sistemi iş yerlerinize getiriyor. Toplantı odalarınızın vazgeçilmezi olmaya aday olan sistem, vadettiği pek çok faydayla profesyonellerin tercihi oluyor. Siz de toplantı odalarınızı verimlilik noktaları haline getiren yeni sistemle tanışarak toplantılarınızdan kısa vadede zamandan tasarruf ederek yüksek verim alabilirsiniz. Yalnız zaman tasarrufu değil, görüntülü konferans ile mali tasarruf da mümkün oluyor. Toplantılar için yapılan seyahatlerin giderleri azalıyor. Uçak biletleri, konaklama harcamaları binlerce lirayı bulurken görüntülü konferanslar çok daha uygun bütçelere görüşmelerin gerçekleşmesini sağlıyor.

Görüntülü Konferans Her Gün Daha Çok Rağbet Görüyor

E-mail ile yapılan uzun yazışmalar, bir türlü sonuca bağlanamayan toplantılar, trafik yüzünden ertelenen iş buluşmaları, yoğunluktan dolayı bir türlü takvimlenemeyen görüşmeler görüntülü konferans sistemi ile tarih oluyor.

Hem ofis çalışmalarını hızlandıran hem de uzaktan çalışanlar için ideal olan sistem, iş ortakları ile iletişimi de kuvvetlendiriyor. Şirket içi iletişimde ve şirket dışı kontaklarda kullanılabilen sistem her geçen gün daha fazla profesyonel tarafından tercih edilerek fark yaratıyor.

Resim1
Resim2png

Neden Görüntülü Konferansın Kurum Kültürü Olması Gerekir?

Görüntülü konferans hızlı bağlantı sayesinde yol ile vakit kaybetmeden toplantılarınızı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tüm toplantı odalarınızı uluslararası bir konferans merkezine dönüştürüyor. Zamandan tasarruf sağlarken etkileşimi artırdığı için standart telefon görüşmelerine göre daha sağlıklı iletişim vadediyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı görüntülü konferansı verimlilik, performans ve zaman yönetimi adına önemi anlaşılıyor. Bir o kadarda önemli olan kurum içinde görüntülü konferans alışkanlığının sağlanmasıdır. Anlatılan tüm özellikleri karşısında böyle bir yatırım yapılması şirket menfaatleri açısında önemliyken, kullanım sıklığı yaratılmadığı takdirde yatırımın geri dönüşü alınmamış anlamına gelir. Bu nedenle kurum kültürü içinde olmaz olmazlarda biri haline getirilmesi gerekmektedir.

Vidyokonferans.com‘un Görüntülü Konferans için sunduğu ürün ve hizmetler neden ön plana çıkıyor?

Vidyokonferans.com; görüntülü konferans çözümleri için tüm global servis sağlayıcıların tercih ettiği Yamaha UC, Telycam, Sony gibi ses ve görüntü birimlerini kullanmak ile beraber, altyapısında da kullandığı VIDYO‘nun ayrıcalıklı mimarisi ile de kullanıcı ihtiyaçlarına göre esneklik sağlayan, maksimum serviyede verimlilik sunan bir hizmet vermektedir.

Her Yer Toplantı Odası

Vidyokonferans.com ‘un ayrıcalıklı olduğu bir alanda mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilmesidir. İnternetin olduğu her yer toplantı odasına dönüşebilirken cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden kolaylıkla toplantılar gerçekleştirilebiliyor ve bunu yüksek güvenlik standartları ile sağlayabilmektedir.

Yapılan toplantılar aynı güvenlik ölçeğinde kayıt altına alınarak arşivlenebiliyor, gerekli durumlarda video kaydı sadece kuruma özel oluşturulan portal üzerinden yalnız kendilerinin erişebileceği ayrı bir ortamda yeniden ve rahatlıkla izlenebiliyor.

resm3