Sektörel Video Konferans Çözümleri


Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!

Bilişim sektörünün ağ ve iletişim çözümleri alanında 25 yıldır beraber çalışma fırsatı bulduğumuz 3000’in üzerindeki tüm markalara teşekkürler! Sizlerle edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye ve dünyada birbirinden farklı sektörler özelinde ağ teknolojileri geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Eğitim, Finans, Sağlık ve daha birçok sektörde telekonferans ve video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile, gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

 

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Size hangi sektör ile ilgili
yardımcı olmamızı istersiniz?

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.