Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!


Sağlık Sektöründe Video Konferans Çözümleri

Hayatta başımıza ne zaman ne geleceğini bilemiyoruz. Bu sebeple ani ve hızlı müdahaleler çoğunlukla hayat kurtarıcı olabiliyor. VidyoConnect ile kronik rahatsızlığı bulunan ya da takip sürecinde olan hastalarınız ile hızla iletişime geçebilir, sorularını gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilir, tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Bu sayede hastalarınız kendilerini evde olsalar dahi daha güvende hissedecek ve tedavi süreçlerini doğru adımlar ile devam etmelerine yardımcı olabileceksiniz.

Ochsner Health System Başarı Hikayesi

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Sektörel video konferans çözümlerimizi

keşfedin!

Birçok sektör özelinde video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.