Video konferans çözümünüzü profesyonel aksesuarlarla zenginleştirin!

Video konferans çözümlerinizi profesyonel aksesuarlarla

geliştirmek ister misiniz?

Geçmişten günümüze iş hayatının temel taşlarından biri olan iletişim, yalnızca gerekli koşullar sağlandığında verimli sonuçlar oluşturmaktadır. Bugünün şirketleri iş hayatı deneyimini güçlendirmek, zamandan tasarruf etmek ve iletişim kültürünü güçlendirmek için çağın en popüler iletişim yöntemi video konferans çözümlerini geliştirmektedir.

Ancak verimli video konferanslar gerçekleştirmek için sadece yüksek bağlantı hızına sahip olmak yeterli olmuyor. Bağlantı hızı ve tercih edilen uygulamalar kadar doğru seçilmiş aksesuarlar da video konferansların kalitesini yüksek oranda belirliyor. Daha kaliteli ve verimli bir iletişim için doğru aksesuar ve uygulama seçimi yaparak sorunsuz ve kesintisiz bir video konferans deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

İş dünyasında video konferans aksesuarları

Video konferans sistemlerinin maliyeti ve karmaşıklığı sebebi ile önceleri çoğunlukla büyük ölçekli şirketlerin tercihi olan video konferans çözümleri bugün kurulumu basit, kullanımı kolay ve geçmişe oranla çok daha avantajlı fiyatlarla ihtiyaçlara yanıt vermektedir.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda bugün orta ve büyük ölçekli şirketlerin %98’inden daha fazla bir oranın video konferans çözümleri için yatırım yaptığını ve küçük ölçekli işletmelerin ise üçte ikisinin kendi video konferans çözümlerini geliştirmeyi planladığını gösteriyor.

Aksesuarlar

Doğru aksesuar seçimi için ne yapmalıyım?

Doğru aksesuar seçimi için beklentileriniz ve kullanım amacınız doğrultusunda sizler için aşağıda bir araya getirdiğimiz ürünlerimizi inceleyebilir, şirket içi iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Evden video konferanslarınız için ideal çözüm: BUNDLE COMPACT

BUNDLE COMPACT çözümümüz ile Telycam TLC-200 ve Yamaha YVC-200 ayrıcalıklarından bir arada faydalanabilirsiniz.

Telycam TLC-200 ile görüntünüzü kristal netliğinde paylaşabilir, USB 2.0 veya 3.0 ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda bağlanarak aynı ortamda birden fazla katılımcının olduğu profesyonel bir konferans deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yamaha YVC-200 ile birden fazla kişi aynı anda konuşsa bile ses kesintisi olmadan çift yönlü konuşmalarınıza yüksek kalite ile sürdürebilirsiniz. Yüksek kaliteli hoparlörü ve geniş ses bandı (Fs 32 Khz) ile Yamaha YCV-200, yüksek kaliteli konferans deneyimi sunuyor.

Küçük ölçekli toplantı odaları için bundle set-up’lar.

Küçük ölçekli toplantı odalarının tüm beklentilerini kusursuzca karşılaması için prodüksiyon ve ses sistemleri öncüsü Yamaha’nın Revolabs serisi UC-500 ve CS-700 modellerini kullanıyoruz. Ayrıca Telycam’in TLC-200 modeli ile 108 derece geniş açılı 1080P ekonomik ve yüksek performanslı görüntü deneyimini sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Revolabs UC-500, dört gömülü mikrofonu ve ana ünitede yer alan iki hoperlörüne ek olarak her mikrofon için yankı önleyici sistemlere sahip. Bu sayede 10 kişiye kadar yüksek kaliteli konferans deneyimi sunuyor.

Yamaha CS-700, 120 derece kamera açısı, sese duyarlı yönlü mikrofonları, sınıfının en iyi ses sistemine ek olarak video ve ekran paylaşma ayrıcalıkları sunuyor.

Telycam TLC-200, 108 derece geniş açılı 1080P USB kamerası ile kullanıcılarına ekonomik ve performanslı bir çözüm sunuyor.

Orta ölçekli toplantı odaları için bundle set-up’lar.

Orta ölçekli toplantı odalarının tüm beklentilerini kusursuzca karşılaması için prodüksiyon ve ses sistemleri öncüsü Yamaha’nın Revolabs serisi UC-500 ve CS-700 modellerini öneriyoruz. Ayrıca Telycam’in TLC-300 modeli ile 12x optic zoom ayrıcalığı ve PTZ özellikleri ile yüksek performanslı video konferans deneyimini sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre tercihinizi yapabilirsiniz.

TelyCamTLC-300, konferans alanındaki herhangi bir görüntüyü yakalamak için hızlıca ayarlanabilir 340 derece pan ve 120 derece eğilebilme özelliğinin yanı sıra otomatik odaklama ve 72,5 derece geniş açılı FOV ayrıcalığı ile yüksek performanslı bir video konferans deneyimi sunuyor.

*Büyük ölçekli ya da yönetim kurulu toplantı odaları için hazırladığımız bundle set-up’lar için buraya, Eğitim sınıfları ve amfi salonlar özelinde geliştirdiğimiz çözümleri keşfetmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Markalar

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Video ve ses aksesuarlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.