Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!


Kamu Kurumları ve Yerel Yönetimler için Video Konferans Çözümleri

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için geniş bayi ağımız, VidyoConnect’in Türkiye’deki veri merkezi ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, FIPS-140b, TLS, SRTP ve AES güvenlik sertifikalarını bulunduran güvenli video konferans çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Mevcut sisteminize entegre edebileceğiniz ihtiyaçlarınıza özel video konferans altyapı desteği sağlıyoruz.

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Sektörel video konferans çözümlerimizi

keşfedin!

Birçok sektör özelinde video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.