HASSASİYETİ ÇOK YÜKSEK ve 12x OPTİK ZOOM’LU PTZ KAMERA

HASSASİYETİ ÇOK YÜKSEK ve 12x OPTİK ZOOM’LU PTZ KAMERA

TAVAN MONTAJ ÖZELLİKLİ YÜKSEK PERFORMANSLI, 30x OPTİK ZOOM’LU PTZ KAMERA

Yüksek Hassasiyet Sensörü SRG120DS, düşük aydınlatma koşullarında bile son derece düşük gürültülü, pürüzsüz, keskin detaylı Full HD (1920 x 1080) görüntülerin çekilmesini sağlayan Sony’nin en yeni 1 / 2.8 tipi Exmor® CMOS sensörünü içeriyor. Ayrıca yüksek kare hızı (60fps) işlemi, hareketli nesnelerin daha pürüzsüz ve daha akışkan olarak üretilmesini sağlar.

Arka Açıdan Işık Alma Koşullarında Net Görüntü sunan SRG-120DS; önceki SRG fotoğraf makinelerine benzer şekilde, aşırı arka ışığı veya sert ışık koşullarını telafi etmek için Sony’nin View-DR® teknolojisini (geniş dinamik aralık) içerir. Buna ek olarak, XDNR® teknolojisi gürültüyü azaltır ve düşük aydınlatma koşullarında net görüntüler sağlar.

Yakın Çekilmeye Hazırlanın SRG-120DS’nin 12x optik zoom aralığı, her ayrıntıyı net bir şekilde gören yakın çekimleri çerçevelemek için 12x dijital zumlu (toplam 144x Yüksek Güçlü Zoom) tamamlanmaktadır. Duyarlı otofokus, yüksek zoom ayarlarında bile görüntülerin net ve keskin olmasını sağlar. SRG-120DS’nin son derece geniş görüş alanı (71o), küçük ve orta boy odalar için idealdir.

Dahili IP Kontrolü ve RS-232C Bu kamera IP bağlantıları üzerinden VISCA protokolü ile seri RS-232C üzerinden kontrol edilebilir. SRG-120DS, Sony’nin RMIP10 IP Kontrol Cihazı ile uyumludur.

TAVAN MONTAJ ÖZELLİKLİ YÜKSEK PERFORMANSLI, 30x OPTİK ZOOM’LU PTZ KAMERA

SRG-3000SEWPAC5, Sony’nin EZ-2-Connect PTZ Kamera Paketi hattına en yeni eklemesidir. Sadece standart bir CAT kablosu ile, Sony SRG-300SE / W IP Streaming HD PTZ kamerayı (beyaz gövde) kolayca kontrol edebilir ve güçlendirebilir, uzun mesafeli kurulumlarda (CAT5e / 6 kablo üzerinden 300 ‘ye kadar) zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Tavan montajı özelliği ile çok amaçlı kullanıma imkan tanıyabilen, 30x Zoom ile çok geniş açıları yakalayabile profesyonel kameradır.