Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!


Finans Sektöründe Video Konferans Çözümleri

Finans ve bankacılık sektörü müşterileri için yüz yüze gerçekleşen pazarlama ve satış çözümleri daha etkilidir. Müşteriler sorularını gerçek zamanlı sorabilir ve hesapları ile ilgili grafikleri gerçek zamanlı olarak inceleyebilirler. VidyoConnect ile müşterilerinizin konumlarına bakılmaksızın, gerçekçi ve zengin özelliklere sahip bir video konferans deneyimi yaşayabilir, onların bankacılık işlemlerini gerçek zamanlı çözümleyebilirsiniz. Bu sayede bağlılığınızı arttırır, aynı zamanda tüm kuruluşunuzun personel kullanımını da daha uygun maliyetlerle karşılayabilirsiniz.

BluCurrent Credit Union Başarı Hikayesi

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Sektörel video konferans çözümlerimizi

keşfedin!

Birçok sektör özelinde video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.