Video konferans çağı ile sektörel dönüşüm başladı!


Eğitim Sektöründe Video Konferans Çözümleri

Video konferans çözümleri ile öğrencilerin okul ve lojistik masraflarının olmadığı bir eğitim hayal etmek kulağa imkansız gelmiyor artık; çünkü bilgiye gerçek zamanlı video konferanslar ile ulaşmak bugün oldukça kolay. Kullanım kolaylığı, düşük maliyet, yüksek kaliteli mobilite ve yüksek sayıda kullanıcı için eş zamanlı ses ve görüntü kalitesi ile VidyoConnect eğitim için ihtiyaç duyulan tüm beklentileri karşılıyor.

Arizona State Üniversitesi Başarı Hikayesi

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı

Sektörel video konferans çözümlerimizi

keşfedin!

Birçok sektör özelinde video konferans teknolojileri ve aksesuarlarını bir araya getiriyor, Türkiye’deki veri merkezimiz ile gecikme problemleri yaşatmayan, KVKK ile uyumlu, güvenli ve ihtiyaçlarınıza özel ölçeklenebilir çözümleri sunuyoruz.

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için video konferans deneyimini sektörünüze uygun ayrıcalıklar ile bir araya getiriyor, değer yaratan çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı bir video konferans deneyimi için uzman kadromuzun desteği ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile sektörel iletişim deneyiminizi güçlendiriyor, mevcut video konferans uygulamalarınızın yaşattığı problemlerden sizi kurtarıyoruz.

 

Video konferans deneyimi ile sektörünüze yön vermek için sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.