Sınıflar İçin Konferans

Donanımı Çözümleri ve

Uzaktan Eğitim Platformları;

Hızlı, kesintisiz, güvenli ve yüksek performanslı

video konferans çözümleri sunuyoruz.

Yeni normal içerisinde artık eğitimde teknoloji kullanımı kaçınılmaz hale geldi. Her seviyede eğitim kurumları hibrit eğitim modeli için mekandan bağımsız altyapılar hazırlıyorlar. Bu altyapılar için kullanılan donanımlar çoğu zaman verimli kullanım sağlayamıyorlar. Örneğin; Donanımlar arası uyumsuzluklar, sınıf içerisindeki kamerada açı problemleri, ses aktarım kalitesi ve senkron sorunları uzaktan eğitim deneyimini içinden çıkılmaz hale getirebiliyor.

İşte tam burada yaşanan tüm problemlere yenilikçi teknolojiler sunan Vidyokonferans.com mesafeleri ortadan kaldıran efektif çözümler sunuyor! Akıllı tahta ve kürsülerle entegre, tüm web tabanlı konferans sistemlerini destekleyen ürünler ile karmaşık projeler ortadan kalkıyor.

Akıllı tahta ve kürsüler ile entegre;

akilli_tahta_icon
kursu_icon

Tracking modu ile eğitmeni takip eden kamera açısı;

Tüm web tabanlı konferans sistemleri ile uyumlu;

Aksesuarlar

Uzaktan eğitim için profesyonel aksesuarlarla gerçek sınıf

deneyimine en yakın tümleşik çözümler!

Tüm web konferans çözümleriyle uyumlu, ergonomik, performanslı ses ve görüntü çözümleri sunuyoruz.

Telycam TLC-300 eşsiz bir web tabanlı video konferans deneyimi sunmak için tasarlandı. Birinci sınıf endüstriyel tasarıma ve Ultra HD görüntüleme sistemine sahip, profesyonel sınıf bir 4K UHD video kameradır.

Yamaha YVC-200 ile birden fazla kişi aynı anda konuşsa bile ses kesintisi olmadan çift yönlü konuşmalarınızı yüksek kalite sürdürebilirsiniz. Yüksek kaliteli hoparlörü ve geniş ses bandı (Fs 32 Khz) ile Yamaha YCV-200, yüksek kaliteli konferans deneyimi sunuyor.

Uzaktan Eğitim Çözümlerimiz

Sunduğumuz Avantajlar

Kolay

Kullanım

Şifreli

Güvenlik

Size Özel

(On-premise)

Altyapı

Ulusal

Veri Merkezi

Yerel

Destek Hizmeti

Gelişmiş

Servis Ağı