Yeni çağın dijital eğitim ve webinar platformu: Zoho Showtime

Video konferans deneyiminde katılımcı odaklı bir çözüm!

Yüksek katılımcılı dijital etkinlikler, eğitim sınıfları, insan kaynakları departmanları veya bağımsız eğitmenler için özel olarak geliştirilen Zoho Showtime ile katılımcılarınızın dikkat merkezinde yer alacağınız oturumlar düzenleyebilirsiniz.

 

Kullanıcı dostu arayüzü ve 1000 katılımcıya varan kapasitesi ile Zoho Showtime, kurumunuzun dijital eğitim ve webinar deneyimini güçlendirir, katılımcılarınıza interaktif ayrıcalıklar sunar ve etkinlik süreci boyunca gerçekleşen tüm aksiyonları analiz ederek raporlar.

Zoho Showtime Özellikleri

Zoho Showtime, dijital eğitim ve webinarlarınızı katımcılarınızın beklentileri özelinde gerçekleştirmeniz için üstün deneyim kalitesinden ödün vermeden kolay kullanım ayrıcalığı sunuyor.

Esnek eğitim ayrıcalığı

Webinar ve kurs kayıtlarınızı dünyanın dört bir yanındaki katılımcılara açabilir, hangi coğrafyada olursa olsunlar diledikleri saatte izleme ayrıcalığından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM entegrasyonu

Mevcut kullanıcılarınızı Zoho Showtime oturumunuza katılmalarını sağlamak için tek yapmanız gereken onları davet etmek. Oturum sonrası katılımcılarınızın aksiyonlarını inceleyebilir, katılımcılarınızın aksiyonları ile CRM verilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Zoho iş modelleri

Zoho Showtime’ın öne çıkan özelliklerinden biri de uzanmanlığınızdan gelir elde edebilme imkanı sunmasıdır. Oluşturduğunuz eğitim ve webinar içeriklerini ücretli eğitim çözümünden faydalanarak ağınızda paylaşabilir, gelir akışınızı yönetebilirsiniz.

Ekip konferansları

Şimdi çoklu görevler konusundaki tüm endişeler ortadan kalkıyor. Zoho Showtime oturumlarınızı birden fazla eğitmen veya moderatör veya ortam sunum yapan birden fazla kişi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Oturum kaydı

Tüm konferans sürecini baştan sona kaydedebilir, çevrimiçi bir kaynak oluşturarak katılımcılarınızın eski yayınlarınızı diledikleri zaman izlemelerini sağlayabilirsiniz.

Ekran paylaşımı

Zoho Showtime ile bir dokümanı, kullandığınız bir uygulamayı, sunumunuzu ya da ekranınızın tamamını dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Beyaz tahta

Zoho Showtime ile bir dokümanı, kullandığınız bir uygulamayı, sunumunuzu ya da ekranınızın tamamını dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Mikrofon

Katılımcılarınız ile özel ya da tüm katılımcıların sizi duyacağı şekilde sesli iletişim kurabilirsiniz.

Değerlendirme ve Anket

Oturum süresi içerisinde veya sonunda katılımcılarınızın düşüncelerini öğrenmek ve sunumlarınızın yeterliliğini değerlendirmek için Zoho Showtime anket çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Etkileşim ve analiz

Katılımcılarınızın aksiyonları, anket sonuçları ve diğer geri bildirimleri sizin için bir havuzda toplayan Zoho Showtime raporlarından faydalanarak sunumlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

E-posta istatistikleri

E-posta kampanyalarınız ile ilgili gerçek zamanlı veri sunan Zoho Showtime, katılımcılarınızı belirlemek veya katılımcı sayısını tahmin etmek için katılımcılarınızın aksiyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

Zoho Showtime’ın yeni nesil video konferans çözümleri ile uzaktan eğitim deneyimini güçlendiriyoruz!

Yukarıda paylaşılan özelliklerin dışında Zoho Showtime üzerinden katılımcılarınız için kayıt formları oluşturabilir, içerik kütüphanesi kurabilir, zamanlama servislerinden faydalanarak içeriklerinizin görüntülenme deneyimini yönetebilir ve daha birçok özellik ile toplu iletişim deneyiminizi güçlendirebilirsiniz!

Ancak verimli video konferanslar gerçekleştirmek için sadece doğru video konferans uygulamalarına sahip olmak yeterli olmuyor. Bağlantı hızı ve tercih edilen uygulamalar kadar doğru seçilmiş aksesuarlar da video konferans deneyimi kalitesini belirliyor. Daha kaliteli ve verimli bir iletişim için doğru aksesuar ve uygulama seçimi yaparak sorunsuz ve kesintisiz bir video konferans deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğru aksesuar seçimi için beklentileriniz ve kullanım amacınız doğrultusunda sizler için bir araya getirdiğimiz ürünlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilir, video konferans deneyiminizi güçlendirebilirsiniz.

Zoho Showtime Paketlerimiz

Eğitim takımlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Zoho Showtime ve daha fazlası hakkında bilgi almak için detaylı bilgi formunu doldurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.